Samenstelling en taakverdeling b en w

Icon

Binnen het college zijn de taken verdeeld. Onderstaand een overzicht met welke taken ieder collegelid zich bezighoudt.


Marianne Besselink - burgemeester

  • Openbare orde en veiligheid
  • Handhaving
  • Communicatie
  • Recreatie en toerisme 

E-mailadres: m.besselink@bronckhorst.nl

Sociale media: Logo Instagram


Evert Blaauw - wethouder GBB

  • Zorg, welzijn en armoedebeleid
  • Sport, cultuur en vrijwilligersbeleid
  • Leefbaarheid

Gebiedswethouder voor Bronckhorst Midden en West.

E-mailadres: e.blaauw@bronckhorst.nl

Sociale media: Logo Twitter


Emmeke Gosselink - wethouder GBB

  • Wonen
  • Vitale kernen
  • Ruimtelijke ordening
  • Omgevingswet
  • Regionale samenwerking

Gebiedsbestuurder voor Bronckhorst Oost.

E-mailadres: e.gosselink@bronckhorst.nl


Wilko Pelgrom - wethouder CDA

  • Landschappelijke kwaliteit en landbouw
  • Duurzaamheid (energie en klimaat)
  • Accommodaties (sport en onderwijs)
  • Verkeer en vervoer
  • Wegen en groen
  • Dienstbare overheid

Gebiedsbestuurder voor Bronckhorst Noord.

E-mailadres: w.pelgrom@bronckhorst.nl


Antoon Peppelman - wethouder PvdA

  • Economie
  • Werk en inkomen
  • FinanciĆ«n
  • Onderwijs
  • Juridische zaken

Gebiedsbestuurder voor Bronckhorst Zuid.

E-mailadres: a.peppelman@bronckhorst.nl


Bart Drewes - directeur / gemeentesecretaris

E-mailadres: b.drewes@bronckhorst.nl