In mooie samenwerking naar kruidentuin in Keppel

Het gaat om een deel van de voormalige voetbalvelden in Hoog-Keppel. We sloten een gebruiksovereenkomst en de groep is begonnen met het ontginnen van de grond. Daar stuitten ze op een aantal hardnekkige onkruiden die ze niet chemisch wilden bestrijden. Ze kozen voor een milieuvriendelijke methode. Met Tamworth varkens. Deze varkens maken de grond mooi los en alles wat ze aan wortels tegenkomen eten ze op. Na een poosje (als de grond schoon is) gaan ze weer terug naar de boer, die de varkens gratis beschikbaar stelde. Daarna wordt de kruidentuin aangelegd waar inwoners straks vrij mogen plukken en oogsten. Wat een mooi initiatief, waar wij graag aan meewerkten. We hopen dat het een prachtige tuin wordt.

Onze gebiedsambtenaren zijn je graag van dienst, klop eens aan!

  • Heb je ideeën of suggesties voor je woonomgeving, maar weet je niet bij wie je terecht kunt voor hulp om je idee verder uit te werken of een situatie op te lossen? 
  • Heb je iemand nodig om mee te denken over het organiseren van een (digitale) bijeenkomst/activiteit? 
  • Wil je weten wat er in omliggende dorpen gebeurt als het gaat om jouw plannen/initiatieven en hoe je daarvan kunt leren of er wellicht bij aan kunt haken? 

Klop eens aan bij onze gebiedsambtenaren. Ze zijn te bereiken op verschillende manieren, zie www.bronckhorst.nl/gebiedsambtenaren en Facebook www.facebook.com/gebiedsambtenarenbronckhorst. Ze komen met alle plezier bij jou of op een locatie langs voor een gesprek. Samen maken we Bronckhorst